jllogo

Під час обшуків слідчі нічого не вилучили

Досить часто адвокати Юридична консультація. Адвокат Лихачов Роман Борисович беруть участь в обшуках, захищаючи інтереси своїх клієнтів. Не виключенням став і сьгоднішній день. Наші адвокати брали участь у обшуках в декількох містах — результат: слідчими нічого не вилучено. До речі,

Переваги участі адвокатів під час обшуку

— Адвокат під час обшуку надасть психологічну допомогу та підтримку своєму Клієнту;

— Адвокат під час обшуку встановить всіх учасників зазначеної слідчої дії;

— Адвокат під час обшуку перевірить законність проведення обшуку, у тому числі документи, на підставі яких проводиться обшук, на відповідність їх нормам чинного кримінального процесуального законодавства. Зокрема, адвокат під час обшуку перевірить ухвалу про дозвіл на проведення обшуку (строк її дії , посадових осіб, яким надано дозвіл на проведення обшуку, адресу проведення обшуку, відомості про прокурора, слідчого, який подав клопотання про обшук , положення закону, на підставі якого постановляється ухвала, відомості щодо житла чи володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, які мають бути піддані обшуку, відомості щодо особи, якій належить житло та інш.), отримає копію зазначеної ухвали тощо.

— Адвокат під час обшуку зробить заяви, щодо порушення законодавства, які внесуться в протокол обшуку, ознайомиться з протоколом, отримає примірник протоколу.

— З метою реалізації гарантій особи у володінні якої проводиться обшук, зафіксує процесуальну дію за допомогою технічних засобів тощо.

З нашими адвокатами Ви можете звязатись по тел.:

0683748900, 0675755939