jllogo

Юристи нашої команди змусили суд продовжити розгляд справи про порушення прав військовослужбовця


⚖️Чергове успішне оскарження ухвали суду першої інстанції.

Як це було👇
Фахівці Юридичної консультації Лихачова та партнерів склали апеляційну скаргу на Ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду.

Чому?

Суддя вирішив зупинити провадження в адміністративній справі до припинення перебування Військової частини у складі Збройних Сил України, що переведені на воєнний стан (на підставі п. 5 ч. 1 ст. 236 КАС України).

⚖️🪖Наш клієнт, військовослужбовець, не погодився з такою ухвалою суду першої інстанції та звернувся до наших адвокатів. Вони оскаржили ухвалу через порушення судом норм процесуального права та вимагали направити справу до суду першої інстанції та продовжити розгляд.

💬Коментар військового адвоката Романа Лихачова:

«Відповідно до п. 5 ч.1 ст. 236 КАС України суд зупиняє провадження в справі в разі перебування сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до проведення антитерористичної операції, — до припинення перебування сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до проведення антитерористичної операції.
Приймаючи оскаржувану ухвалу про зупинення провадження у справі, суд першої інстанції не прийняв до уваги, що позивач не перебуває у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан, не просить зупинити провадження у справі, а перебування Військової частини у складі Збройних Сил України, що переведені на воєнний стан, не перешкоджає участі представника відповідача як суб`єкта владних повноважень, брати участь у справі».

⚖️Третій апеляційний адміністративний суд прийняв доводи апелянта та скасував неправомірну ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду, направивши справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

✅ Підсумок: Адвокати домоглись уникнення судового затягування розгляду справи за позовом військовослужбовця, який звернувся до суду щодо визнання протиправними дії Військової частини, які полягають у зменшенні при нарахуванні належною розміру середнього заробітку військовослужбовцю за рішенням Дніпропетровського окружною адміністративного суду.
Чекаємо на швидке та справедливе рішення суду першої інстанції, яке допоможе відстояти права нашого захисника.

⚖️🪖Наші юристи мають 10-річний досвід відстоювання прав військовослужбовців у будь-яких справах: від стягування заборгованості по грошовому забезпеченню до оскарження рішень Пенсійного фонду України з приводу неналежного розрахунку пенсій таким категоріям громадян.

🤝Ми на зв’язку та будемо раді допомогти. Ви можете замовити консультацію за цим номером як у месенджерах, так і зателефонувавши:

📞+380 68 374 8900