jllogo

Скайп-консультації для жителів Чугуївського району

скайп-консультацияСучасна техніка дозволяє отримувати повноцінні правові консультації навіть жителям віддалених  населених пунктів. Днями на базі відділу культури і туризму райдержадміністрації було проведено безкоштовне скайп-консультування мешканців району із земельних та інших правових питань.

Завдяки сприянню начальника відділу Тетяни Кулешової та керівництва селищних рад населення було заздалегідь оповіщено про цей корисний правовий захід. Тому протягом півтори години після початку скайп-консультацій юрист Роман Лихачов встиг дати відповіді на питання 12 жителів району.

Зручною нагодою отримати висококваліфіковану юридичну пораду скористалися не лише відвідувачі бібліотек, а й працівники відділу культури і туризму.

На жаль, того дня погано працював Інтернет, тому у кінці заходу, щоб задовольнити усі запити, прийшлося перейти на мобільні телефони…

У 2013 році Чугуївська центральна районна бібліотека та 3 бібліотеки-філії (Кочеток, Малинівка та Есхар) перемогли в конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках програми «Бібліоміст». А з початку 2015 року до цієї мережі приєдналася бібліотека села Коробочкине.

20.02.2015

Чугуївська райдержадміністрація