jllogo

Як власникам сертифікату на земельну ділянку (пай) не втратити землю?

20 серпня 2018 року Президент України підписав закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні»), який набрав чинності з 01 січня 2019 року.

В законі визначено новий порядок використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок та часток (паїв). Давайте окреслимо основні моменти.

  1. Нерозподіленою є земельна ділянка, яка за проектом землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) увійшла до площі земель, які підлягають розподілу, однак відповідно до протоколу про розподіл не була виділена власнику частки (паю). Тобто нерозподілена – це сформована земельна ділянка, яка має встановлені межі та кадастровий номер, інформація про яку внесена до Держземкадастру, але не виділена конкретному власнику.

  2. Невитребуваною є земельна частка (пай), на яку не отримано документа, що посвідчує право на неї, або земельна частка (пай), право на яку посвідчено відповідно до законодавства, але яка не була виділена в натурі (на місцевості). Тобто ділянка не формувалась, не має встановлених меж та кадастрового номера, але на неї отримано сертифікат на пай.

  3. ВАЖЛИВО! Власнику сертифіката на пай (невитребуваної частки (паю)) або його спадкоємцям установлюється граничний строк для оформлення права власності на земельну ділянку – до 01 січня 2025 року.

Неоформлення такого права розцінюється як відмова від одержання земельної ділянки (ч. 4 ст. 13 Закону № 899). Тоді місцева рада ініціює формування земельної ділянки та звертається до суду із заявою про визнання майна безхазяйним. За рішенням суду така ділянка передається у комунальну власність.

Як зареєструвати право власності на землю? Після включення даних про земельну ділянку до державного земельного кадастру та отримання в місцевому управлінні Держгеокадастру витягу з ДЗК, необхідно звернутись до місцевого центру надання адміністративних послуг чи нотаріуса з пакетом документів для реєстрації вашого права на земельну ділянку.

Пакет документів, які необхідно подати для реєстрації права власності на землю:

  • витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК);

  • копію та оригінал паспорту заявника;

  • копію та оригінал ідентифікаційного номеру;

  • підтвердження оплати адміністративного збору (0,1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, станом на 2019 р. — це 190 грн.);

  • документ — підстава виникнення права на ділянку (договір купівлі-продажу (дарування, міни і т.і.), рішення суду, свідоцтво на спадщину, тощо);

Заява про реєстрацію права друкується держреєстратором або нотаріусом та підписується заявником на місці.

Час минає дуже швидко, тому поспішіть зареєструвати право власності на земельну ділянку, інакше ви ризикуєте лишитися ні з чим. Якщо у вас виникли якісь запитання чи вам необхідна кваліфікована юридична допомога, звертайтеся за адресою: Харківська обл., м.Чугуїв, ул. Музейна, 16а чи за тлф: 096-599-43-34, 093-964-29-77.