jllogo

Не словом, а ділом

Як адвокат Чугуївської правозахисної групи Сергій Рогозін захищав права та інтереси споживача комунальних послуг.

У вересні 2018 року Кочетокське виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства (далі — Кочетоцьке ВКПВКГ) звернулося до суду з позовом, в якому просила зобов’язати споживача послуг, Володимира Є. надати доступ контролеру до його квартири в селищі Кочеток Чугуївського району для зняття контрольного засобу обліку квартирного лічильника холодної води та встановлення антимагнітної пломби на лічильник води.

Рішенням Чугуївського міського суду Харківської області від 05 березня 2019 року позовні вимога задоволено частково – зобов’язав Володимира Є. надати представника Кочетоцького ВКПВКГ доступ до квартири для заняття контрольних показань засобу обліку – квартирного лічильника холодної води та встановлення антимагнітної пломби на лічильник води. Також, стягнути із Володимира Є. на користь ВКПВКГ сплачений судовий збір у сумі 1762 грн. та вартість послуг з надання правової допомоги у розмірі 500 грн.

Рогозін С. Л.  із Володимиром Є. подали апеляційну скаргу, в котрій просили скасувати попереднє рішення та ухвалити нове, в якому відмовити у задоволенні вимог позивача (КочетоцькогоВКПВКГ) у повному обсязі.

В обґрунтуванні скарги адвокат приводив той факт, що у будівельних нормах, що стосуються внутрішнього водопроводу та каналізації ДБН В 2.5-64:2012 НЕМАЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ АБО КАТЕГОРИНОГО ПРАВИЛА, ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МАГНІТНИХ ПЛОМБ.

На підставі цього та інших доводів, Апеляційний суд постановив апеляційну скаргу та його представника адвоката Рогозіна С. Л. ЗАДОВОЛЬНИТИ. Стягнути з Кочетоцького ВКПВКГ на користь держави судовий збір у розмірі 2643 грн.

Таким чином ЗАХИЩЕНІ права та інтереси споживача комунальних послуг та здобута ПЕРЕМОГА В СУДІ!

Рішення Чугуївського міського суду можна подивитися за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/80393985

Рішення Апеляційного суду за посиланням :  http://reyestr.court.gov.ua/Review/82245560